4 декабрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижалари
257 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 162 млрд сўм бўлган 644 та лот 207,1 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 73,4 млрд сўм
• сотилган нархи 83,2 млрд сўм
Навоий вилояти Навоий шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 29,2 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази Навоий вилоят ҳудудий бошқармаси балансидаги лимонарий ва иссиқхона бино-иншоотлари 34,9 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 556,9 млн сўм
• сотилган нархи 906,8 млн сўм
Тошкент вилояти Оҳангарон туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 98,7 млн сўм бўлган "Муниципал активларни бошқариш маркази” ДУК балансидаги нотурар биносининг бир қисми 108,6 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 108 та
• бошланғич нархи 4,5 млрд сўм
• сотилган нархи 7,4 млрд сўм
• ер майдони 32 га
Тошкент вилояти Олмалиқ шаҳридан бошланғич нархи 21,2 млн сўм бўлган кўп қаватли турар-жой бинолари қуриш учун ижара ҳуқуқи билан 7 сотих ер участкаси 329,1 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 5 декабря
На аукционы и открытые торги было выставлено 257 лота. Также было реализовано 644 объекта со стартовой ценой 162 млрд сумов за 207,1 млрд сумов.
• стартовая цена 73,4 млрд сум
• цена продажи 83,2 млрд сум
• Здания и сооружения лимонарии и теплицы, расположенные в городе Навоий Навоийской области, принадлежащие территориальному управлению Навоийской области Центра по эффективному использованию государственных объектов, со стартовой ценой 29,2 млрд сумов проданы за 34,9 млрд сумов.
• стартовая цена 556,9 млн сум
• цена продажи 906,8 млн сум
• Часть нежилого здания, принадлежащая ГУП "Муниципал активларни бошқариш маркази”, с первоначальной годовой арендной ставкой 98,7 млн ​​сумов в Ахангаранском районе Ташкентской области, сдана в аренду за 108,6 млн сумов.
• количество 108
• цена продажи 7,4 млрд сум
• площадь земельного участка 32 га
• Земельный участок, расположенный в Алмалыкском районе Ташкентской области, площадью 7 соток, со стартовой ценой 21,2 млн ​​сумов продан за 329,1 млн сумов для строительства многоэтажных жилых домов.