29 январь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
355 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 74,7 млрд сўм бўлган 738 та лот 166,6 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 5,9 млрд сўм
• сотилган нархи 15,2 млрд сўм
Қашқадарё вилояти Ғузор туманидан жойлашган бошланғич нархи 1 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш марказининг Қашқадарё вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги мармар, шағал тошлари хом ашёсини майдалаш ва ишлаб чиқариш заводи бинолари 1,1 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 14,3 млрд сўм
• сотилган нархи 16,9 млрд сўм
• ер майдони 62,6 га
Фарғона вилояти Фарғона шаҳридан бошланғич нархи 255,7 млн сўм бўлган тўқимачилик маҳсулотлари ишлаб чиқариш учун 10 сотих ер участкаси 818,1 млн сўмга сотилди.
• сони 57 та
• бошланғич нархи 9,2 млрд сўм
• сотилган нархи 13 млрд сўм
Тошкент шаҳар Яккасарой туманидан бошланғич нархи 600 млн сўм бўлган кўп қаватли уйдаги хонадон 1,2 млрд сўмга сотилди.
• сони 23 та
• бошланғич нархи 15,5 млн сўм
• сотилган нархи 524,3 млн сўм
Самарқанд вилояти Каттақўрғон туманидан бошланғич нархи 0,1 млн сўм бўлган кўчма савдо жойи 21,3 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 29 января
На аукционы и открытые торги было выставлено 355 лота. Также было реализовано 738 объекта со стартовой ценой 74,7 млрд сумов за 166,6 млрд сумов.
• цена продажи 15,2 млрд сум
• Здания дробильно-производственного завода по производству мрамора, гравия и каменного сырья, принадлежащие Кашкадарьинскому территориальному управлению Центра по эффективной организации государственных объектов, расположенное в Гузарском районе Кашкадарьинской области, со стартовой ценой 1 млрд сумов проданы за 1,1 млрд сумов.
• стартовая цена 14,3 млрд сум
• цена продажи 16,9 млрд сум
• площадь земельного участка 62,6 га
• Земельный участок, расположенный в городе Фергана Ферганской области, площадью 10 соток, со стартовой ценой 255,7 млн ​​сумов продан за 818,1 млн сумов для производства текстильной продукции.
• стартовая цена 9,2 млрд сум
• цена продажи 13 млрд сум
• Квартира в многоэтажном доме в Яккасарайском районе города Ташкента, со стартовой ценой 600 млн сумов продана за 1,2 млрд сумов.
• стартовая цена 15,5 млн сум
• цена продажи 524,3 млн сум
• Мобильная торговая точка в Катакурганском районе Самаркандской области, со стартовой ценой 0,1 млн сумов продана за 21,3 млн сумов.