18 март санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
559 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 135,3 млрд сўм бўлган 610 та лот 238,5 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 14 та
• бошланғич нархи 46,1 млрд сўм
• сотилган нархи 62,9 млрд сўм
Тошкент шаҳар Шайхонтоҳур туманида жойлашган бошланғич нархи 17,4 млрд сўм бўлган мактабгача ва мактаб таълими бўлими балансидаги бўш турган бино ва иншоотлар 32,1 млрд сўмга сотилди.
Навоий шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 3,1 млрд сўм бўлган АТ "Халқ банки" Навоий вилоят филиали балансидаги бино-иншоотлар 3,3 млрд сўмга сотилди.
• сони 76 та
• бошланғич нархи 640 млн сўм
Андижон вилояти Олтинкўлда жойлашган бошланғич нархи 4,3 млн сўм бўлган тиббиёт бирлашмаси балансидаги кутиш залининг бир қисми 57,1 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 124 та
• бошланғич нархи 56,5 млрд сўм
• сотилган нархи 80 млрд сўм
• ер майдони 36 га
Бухоро шаҳридан бошланғич нархи 1,4 млрд сўм бўлган офис ва савдо маркази биноси қуриш учун 42 сотих ер участкаси 2,03 млрд сўмга сотилди.
Самарқанд шаҳридан бошланғич нархи 13,1 млрд сўм бўлган мастер режага асосан кўп қаватли турар ва нотурар бинолар қуриш учун 1,8 гектар ер участкаси 19 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 18 марта
На аукционы и открытые торги было выставлено 559 лота. Также было реализовано 610 объекта со стартовой ценой 135,3 млрд сумов за 238,5 млрд сумов.
• стартовая цена 46,1 млрд сум
• цена продажи 62,9 млрд сум
• Пустующие здания и сооружения, принадлежащие отделу дошкольного и школьного образования, расположенные в Шайхантахурском районе города Ташкента, со стартовой ценой 17,4 млрд сумов проданы за 32,1 млрд сумов.
• Здания и сооружения, принадлежащие филиалу АК "Хакл банки" Навоийской области, расположенные в городе Навоий, со стартовой ценой 3,1 млрд сумов проданы за 3,3 млрд сумов.
• стартовая цена 640 млн сум
• Часть зала ожидания, принадлежащая мецицинскому объединению, расположенная в Алтинкульском районе Андижанской области, со стартовой ценой 4,3 млн сумов сдана в аренду за 57,1 млн сумов.
• количество 124
• стартовая цена 56,5 млрд сум
• цена продажи 80 млрд сум
• площадь земельного участка 36 га
• Земельный участок, расположенный в городе Бухара, площадью 42 соток, со стартовой ценой 1,4 млрд ​​сумов продан за 2,03 млрд сумов для строительства офиса и торгового центра.
• Земельный участок, расположенный в городе Самарканд, площадью 1,8 гектаров, со стартовой ценой 13,1 млрд ​​сумов продан за 19 млрд сумов для строительства многоэтажных жилых и нежилых помещений согласно мастер плану.
• стартовая цена 13,9 млрд сум
• цена продажи 18,4 млрд сум
• стартовая цена 30 млн сум
• цена продажи 770 млн сум
• Мобильная торговая точка, расположенная в Ташкентском районе, со стартовой ценой 1,5 млн ​​сумов продана за 39 млн сумов.