Давактив агентлиги марказий аппаратдаги вакант лавозимларга танлов эълон қилади
Барча вакант лавозимларга қўйилган малакавий талаблар ва лавозим мажбуриятлари билан танишиш, шунингдек ариза топшириш Давлат хизматини ривожлантириш агентлигининг vacancy.argos.uz веб-сайти орқали амалга оширилади.
Мавжуд бўш лавозимлар:
1. Давлат иштирокидаги корхоналар томонидан бизнес-режа ва самарадорлик кўрсаткичларининг бажарилишини таҳлил қилиш ва дивиденд сиёсатини юритиш бўлими бошлиғи (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
2. Стратегик режалаштириш, таркибий ва ҳудудий бўлинмалар билан ишлаш бўйича йиғма ахборот-таҳлил бошқармаси бош мутахассиси (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
3. Давлат активларини хусусийлаштириш бошқармаси бош мутахассиси (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
4. Давлат активларини хусусийлаштиришга тайёрлаш бошқармаси етакчи мутахассиси (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
5. Бош бухгалтер (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
6. Бош юрисконсульт (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
Қўшимча саволлар юзасидан Давактив агентлигининг махсус алоқа рақамларига мурожаат қилишингиз мумкин: (71) 259-20-10, (71) 259-22-82

UzSAMA announces competition for vacant positions in the central office
To familiarize with the qualification requirements and job duties for all vacant positions, as well as to apply, please visit the website of the Civil Service Development Agency vacancy.argos.uz.
Vacant executive positions:
1. Head of the sector for analysing the implementation of business plans and performance indicators of enterprises with state participation and maintaining dividend policy (link for review and application)
2. Chief Specialist of the sector of consolidated information and analysis on strategic planning, work with structural and territorial divisions (link for review and application)
3. Chief Specialist of the state assets privatisation division (link for review and application)
4. Leading Specialist of the division for preparation for privatisation of state assets (link for review and application)
5. Chief Legal Adviser (link for review and application)
6. Chief Accountant (link for review and application)
For additional questions, you can contact the special contact numbers of the UzSAMA: (71) 259-20-10, (71) 259-22-82