Давактив агентлиги марказий аппаратдаги вакант лавозимларга танлов эълон қилади
Барча вакант лавозимларга қўйилган малакавий талаблар ва лавозим мажбуриятлари билан танишиш, шунингдек ариза топшириш Давлат хизматини ривожлантириш агентлигининг vacancy.argos.uz веб-сайти орқали амалга оширилади.
Мавжуд бўш лавозимлар:
1. Давлат иштирокидаги корхоналар томонидан бизнес-режа ва самарадорлик кўрсаткичларининг бажарилишини таҳлил қилиш ва дивиденд сиёсатини юритиш бўлими бошлиғи (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
2. Стратегик режалаштириш, таркибий ва ҳудудий бўлинмалар билан ишлаш бўйича йиғма ахборот-таҳлил бошқармаси бош мутахассиси (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
3. Давлат активларини хусусийлаштириш бошқармаси бош мутахассиси (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
4. Давлат активларини хусусийлаштиришга тайёрлаш бошқармаси етакчи мутахассиси (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
5. Бош бухгалтер (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
6. Бош юрисконсульт (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
Қўшимча саволлар юзасидан Давактив агентлигининг махсус алоқа рақамларига мурожаат қилишингиз мумкин: (71) 259-20-10, (71) 259-22-82

Агентство госактивов объявляет конкурс на вакантные должности в центральном аппарате
Ознакомление с квалификационными требованиями и должностными обязанностями, предъявляемыми ко всем вакантным должностям, а также подача заявления осуществляется через веб-сайт Агентства развития государственной службы vacancy.argos.uz.
Вакантные руководящие должности:
1. Начальник отдела анализа выполнения бизнес-планов и показателей деятельности предприятий с государственным участием и ведения дивидендной политики (ссылка для ознакомления и подачи заявки)
2. Главный специалист отдела сводной информации и анализа по стратегическому планированию, работе со структурными и территориальным подразделениями (ссылка для ознакомления и подачи заявки)
3. Главный специалист управления приватизации государственных активов (ссылка для ознакомления и подачи заявки)
4. Ведущий специалист управления подготовки к приватизации государственных активов (ссылка для ознакомления и подачи заявки)
5. Главный бухгалтер (ссылка для ознакомления и подачи заявки)
6. Главный юрисконсульт (ссылка для ознакомления и подачи заявки)
По дополнительным вопросам можете обращаться по специальным контактным номерам Агентства госактивов: (71) 259-20-10, (71) 259-22-82