8 октябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
180 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 159,3 млрд сўм бўлган 256 та лот 184,6 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 1 та
• бошланғич нархи 450 млн сўм
• сотилган нархи 2,4 млрд сўм
• Хоразм вилояти Урганч шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 450,1 млн сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Хоразм вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги собиқ маъмурий бино 2,4 млрд сўмга сотилди.
• сони 7 та
• бошланғич нархи 100,8 млрд сўм
• сотилган нархи 105,9 млрд сўм
• Тошкент шаҳри Чилонзор туманида жойлашган бошланғич нархи 98 млрд сўм бўлган "Микрокредитбанк" АТБ балансидаги бино 102,9 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 699,4 млн сўм
• сотилган нархи 823,8 млн сўм
• Тошкент шаҳар Миробод туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 290,6 млн сўм бўлган Тошкент фармацевтика институти балансидаги бино қисми 319,7 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 142 та
• бошланғич нархи 53,1 млрд сўм
• сотилган нархи 70,9 млрд сўм
• ер майдони 5,6 га
• Тошкент шаҳар Мирзо Улуғбек туманидан бошланғич нархи 36,4 млрд сўм бўлган кўп қаватли турар-жой бинолари қуриш учун 1,31 гектар ер участкаси 52,7 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 8 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 180 лота. Также было реализовано 256 объекта со стартовой ценой 159,3 млрд сумов за 184,6 млрд сумов.
• стартовая цена 450 млн сум
• Бывшее административное здание, принадлежащие Хорезмскому территориальному управлению Агентства по управлению государственными активами, расположенное в городе Ургенч Хорезмской области, со стартовой ценой 450,1 млн ​​сумов продано за 2,4 млрд сумов.
• стартовая цена 100,8 млрд сум
• цена продажи 105,9 млрд сум
• Здание, принадлежащее АКБ "Микрокредитбанк", расположенное в Чиланзарском районе города Ташкента, со стартовой ценой 98 млрд ​​сумов продано за 102,9 млрд сумов.
• стартовая цена 699,4 млн сум
• цена продажи 823,8 млн сум
• Часть здания, принадлежащая Ташкентскому фармацевтическому институту, расположенная в Мирабадском районе города Ташкента, со стартовой арендной ставкой 290,6 млн ​​сумов сдана в аренду за 319,7 млн сумов.
• количество 142
• стартовая цена 53,1 млрд сум
• цена продажи 70,9 млрд сум
• площадь земельного участка 5,6 га
• Земельный участок, расположенный в Мирзо Улугбекском районе города Ташкента, площадью 1,31 га, со стартовой ценой 36,4 млрд ​​сумов продан за 52,7 млрд сумов для строительства многоэтажных жилых зданий.