30 сентябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
657 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 90,1 млрд сўм бўлган 975 та лот 107,8 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 15 та
• бошланғич нархи 29,6 млрд сўм
• сотилган нархи 31,5 млрд сўм
Тошкент шаҳар Шайхонтоҳур туманида жойлашган бошланғич нархи 26,1 млрд сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Тошкент шаҳар ҳудудий бошқармаси балансидаги нотурар бино 27,4 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 11,1 млрд сўм
• сотилган нархи 11,9 млрд сўм
Навоий вилояти Навоий шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 1,6 млрд сўм бўлган "Бизнесни ривожлантириш банки" АТБ балансидаги меҳмонхона биноси 1,7 млрд сўмга сотилди.
• сони 26 та
• бошланғич нархи 186,2 млн сўм
• сотилган нархи 248,8 млн сўм
Тошкент шаҳри Яшнобод туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 115,1 млн сўм бўлган "Пойтахт сайилгоҳи" ДУК балансидаги ер усти метро остидаги 33-савдо дўкони 126,6 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 466 та
• бошланғич нархи 17,4 млрд сўм
• сотилган нархи 26,9 млрд сўм
• ер майдони 50,5 га
Наманган вилояти Наманган шаҳридан бошланғич нархи 2,2 млрд сўм бўлган ихтисослаштирилган илмий-тадқиқот институт ва лабораториялари қуриш учун 1,33 гектар йер участкаси 2,3 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 30 сентября
На аукционы и открытые торги было выставлено 657 лота. Также было реализовано 975 объекта со стартовой ценой 90,1 млрд сумов за 107,8 млрд сумов.
• стартовая цена 29,6 млрд сум
• цена продажи 31,5 млрд сум
• Нежилое здание, принадлежащее территориальному управлению города Ташкента Агентства по управлению государственными активами, расположенное в Шайхонтохурском районе города Ташкента, со стартовой ценой 26,1 млрд ​​сумов продано за 27,4 млрд сумов.
• стартовая цена 11,1 млрд сум
• цена продажи 11,9 млрд сум
• Здание гостиницы, принадлежащее АКБ "Бизнесни ривожлантириш банки", расположенное в городе Навоий Навоийской области, со стартовой ценой 1,6 млрд ​​сумов продано за 1,7 млрд сумов.
• стартовая цена 186,2 млн сум
• цена продажи 248,8 млн сум
• 33 торговый магазин под надземным метро, принадлежащий ГУП "Пойтахт сайилгоҳи", расположенный в Яшнабадском районе города Ташкента, со стартовой ценой 115,1 млн ​​сумов сдан в аренду за 126,6 млн сумов.
• количество 466
• стартовая цена 17,4 млрд сум
• цена продажи 26,9 млрд сум
• площадь земельного участка 50,5 га
• Земельный участок, расположенный в городе Наманган Наманганской области, площадью 1,33 га, со стартовой ценой 2,2 млрд ​​сумов продан за 2,3 млрд сумов для строительства специализированных научно-исследовательских институтов и лаборатории.