10 октябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
481 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 4,6 млрд сўм бўлган 190 та лот 8,3 млрд сўмга реализация қилинди.
• Сони 7 та
• Бошланғич нархи 2,5 млрд сўм
• Сотилган нархи 2,9 млрд сўм
Самарқанд вилояти Иштихон туманида жойлашган бошланғич нархи 808 млн сўм бўлган «Ўзбекнефтгаз» АЖ балансидаги Иштихон ФЁТШ бино-иншоотлари 929,2 млн сўмга сотилди.
• Сони 39 та
• Бошланғич нархи 164,9 млн сўм
• Сотилган нархи 383,2 млн сўм
Фарғона вилояти Фарғона шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 10,2 млн сўм бўлган Ўзбекистон Давлат жисмоний тарбия ва спорт университети Фарғона филиали балансидаги бинонинг ертўласи 11,3 млн сўмга ижарага берилди.
• Сони 25 та
• Бошланғич нархи 188,9 млн сўм
• Сотилган нархи 219,2 млн сўм
• Ер майдони 0,96 га
Тошкент вилояти Зангиота туманидан бошланғич нархи 18,7 млн сўм бўлган тўқимачилик маҳсулотларини ишлаб чиқариш фабрикаси қуриш учун 5,4 сотих ер участкаси 20,6 млн сўмга сотилди.
• Сони 67 та
• Бошланғич нархи 21,1 млн сўм
• Сотилган нархи 150,6 млн сўм
Жиззах вилояти Шароф Рашидов туманидан бошланғич нархи 0,6 млн сўм бўлган ноозиқ-овқат маҳсулотлари савдосини ташкил этиш учун кўчма савдо жойи 1,6 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 10 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 481 лота. Также было реализовано 190 объекта со стартовой ценой 4,6 млрд сумов за 8,3 млрд сумов.
• Здания и сооружения, расположенные в Иштихонском районе Самаркандской области, принадлежащее АО "Узбекнефтегаз", со стартовой ценой 808 млн сумов проданы за 929,2 млн сумов.
• стартовая цена 164,9 млн сум
• цена продажи 383,2 млн сум
• Подвал здания, принадлежащего Ферганскому филиалу Государственного университета физической культуры и спорта Узбекистана, с первоначальной годовой арендной ставкой 10,2 млн ​​сумов в городе Фергана Ферганской области, сдан в аренду за 11,3 млн сумов.
• стартовая цена 188,9 млн сум
• цена продажи 219,2 млн сум
• площадь земельного участка 0,96 га
• Земельный участок, расположенный в Зангиатинском районе Ташкентской области, площадью 5,4 соток, со стартовой ценой 18,7 млн ​​сумов продан за 20,6 млн сумов для строительства фабрики по производству текстильной продукции.
• стартовая цена 21,1 млн сум
• цена продажи 150,6 млн сум
• Мобильная торговая точка для организации торговли непродовольственными товарами в районе Шароф Рашидов Джизакской области, со стартовой ценой 0,6 млн сумов продана за 1,6 млн сумов.